O nas

Szanowni Państwo !

Nasze biuro rachunkowe jest firmą istniejącą od 2002 roku. Przez lata działalności zmieniała się forma prawna biura oraz poszerzał zakres prowadzonych usług.

Biuro posiada certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, a pracownicy biura wykształcenie ekonomiczne, a co ważniejsze wieloletnie doświadczenie zdobyte na zagadnieniach praktycznych w radzeniu sobie z problemami rachunkowo-podatkowymi naszych klientów czyli małych i średnich firm, funkcjonujących nie tylko na rynku polskim, ale także zagranicznym.

Biuro posiada aktualne ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności cywilnej zwiazanej z prowadzonymi usługami rachunkowo – księgowymi.

Dewizą biura jest rzetelność i profesjonalizm a ceniąc sobie wysoko powierzone nam zaufanie klientów szkolimy personel biura z zakresu bezwzględnego przestrzegania tajemnicy służbowej i dyskrecji.

Biuro prowadzi księgi i ewidencje tylko i wyłącznie przy użyciu nowoczesnych programów finansowo - księgowych, systematycznie aktualizowanych i unowocześnianych. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo danych elektronicznych oraz dokumentów, poprzez stworzony w biurze system archiwizacji danych elektronicznych.

Oferujemy również naszym klientom moduł, w którym uzyskają dostęp do swoich dokumentów w formie elektronicznej, a także mozliwość wystawiania faktur oraz prowadzenia magazynów.

Umożliwiamy także współpracę z biurem bez konieczności osobistego kontaktu. Dodatkowo zdejmujemy ciężar z barków naszych klientów reprezentując ich przed urzędami.

Stanowimy młody, prężny zespół z dużym doświadczeniem i doskonałym przygotowaniem zawodowym.

Script logo